Samsung, Galaxy S4 İçin Sağlamlık Testi Yayınladı [Video]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Satışa sunulmasıyla birlikte yoğun bir ilgi ile karşılan ve 25 günlük süreçte 10 milyon satış rakamına ulaştığı resmi olarak bildirilen Galaxy S4, sahip olduğu teknik özelliklerle üst sınıf akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Tasarım noktasında Galaxy S III ve Note II’den esintiler sunan telefonun Exynos 5 octa işlemcili versiyonu halihazırda mobil dünyasının en güçlü çözümü olarak karşımıza çıkıyor.

Andronova

Telefonun en fazla eleştiri alan tarafı ise plastik kasa yapısı olmuştu. Xperia Z ve HTC One sonrası Galaxy S4 tasarım noktasında bir hayli eleştirildi ancak Samsung’un telefonda sunduğu teknik donanım ve yazılım seçenekleri plastik kasanın önüne geçti diyebiliriz. Güney Koreli üretici daha önce Galaxy S III için yayınladığı sağlamlık testinin bir benzeri hatta daha da ağır koşullarını Galaxy S4 için de uyguladı. Üç dakikadan daha uzun süren işkence testine aşağıdan göz atabilirsiniz.

K4f9gQ7b6Gg” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: sammobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın