Samsung, Galaxy S4 için Şirin Bir Televizyon Reklamı Yayınladı: Kundaklama Ustası

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil dünyasının bir numaralı ismi Samsung, Galaxy S ve Note serisinde gerçekleştirdiği satışlarla bu unvanı elde ederken; Güney Koreli üreticiye söz konusu başarıyı getiren önemli etkenlerden bir diğeri de pazarlama noktasında izlenen strateji. Son olarak liseli bir grup gencin mezuniyet partisini konu alan reklam filminde en önemli rakibi Apple’a da göndermede bulunan Samsung, yeni televizyon reklamında ise günlük hayatın eğlenceli bir temasını konu almış.

Andronova

Baba olmak elbette bu dünyada yaşanacak en büyük keyiflerden biri ancak kimi zaman bu durum bizleri içinden çıkılmaz hallere sürükleyebilir. İşte bu durumlardan biri reklam filminde karşımıza çıkan babanın da başına geliyor. Bebeği kundaklama derdine düşen baba, bu işte başarısız olur ve hayat arkadaşı (Samsung’un lansman sloganı) Galaxy S4’ten yardım alır.

S-Voice, ekrana dokunmadan kontrolün sağlanması ve akıllı durdurma gibi yeteneklerin ön planda olduğu reklam filmine aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz. Söz konusu reklam ile başarılı bir iş çıkaran Samsung daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyecektir. Bir aydan daha kısa sürede 10 milyon satış rakamını geride bırakan telefonun 80 milyona ulaşacağı iddia ediliyor.

ACHZk8nMgWA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.