Samsung, Galaxy S4 Mega Üzerinde mi Çalışıyor?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mart ayı içerisinde resmi tanıtımı gerçekleşen ve nisan sonu itibariyle 60 ülkede raflardaki yerini alan Galaxy S4, 10 milyon satış rakamına ulaşmak üzere. Telefon gerek uluslararası versiyonu olsun ve gerek Galaxy S4 adını alacak diğer cihazlar olsun şu sıralar oldukça gündemde.

Andronova

Active, Zoom, Mini derken Samsung’un Galaxy S4 adını vereceği yeni bir telefonun daha söylentileri gündeme geldi. Güney Koreli üretici kısa süre önce WhatchON uygulamasını güncelledi. Söz konusu uygulamanın yenilikler kısmında programın ilave edileceği cihazlar arasında Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active ve Galaxy S4 Mega yer almakta. Mini ve Active modelleri şirket tarafından teyit edilirken, Mega versiyonu ise akıllarda soru işareti bıraktı.

Galaxy Mega serisine daha önce 5.8 ve 6.3-inçlik iki telefon dahil edilmişti. Samsung, serisi içirişinde Galaxy S4 adını taşıyan yeni bir mdel duyurabilir ya da söz konusu durum bir yazım yanlışından ibarettir. Daha önce herhangi bir kaynakta ya da test raporunda Galaxy S4 Mega hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılmış değil.

Galaxy S4 Mega sonrası dilerseniz adında Galaxy S4 olan cihazlara bir göz atalım;

-Galaxy S4 (Qualcomm ve Exynos 5 octa işlemcili, telefonlar şu an için satışta.)

-Galaxy S4 Mini(Şirket tarafından doğrulandı önümüzdeki haftalarda resmiyet kazanacak.)

-Galaxy S4 Active (Suya ve toza dayanıklı Galaxy S4; şirket tarafından doğrulandı ve haziran ayı içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor.)

-Galaxy S4 Zoom (Test raporlarında ve resmi sitede ortaya çıktı, kamerasıyla öne çıkacak ve kamera odaklı bir cihaz olacak.)

-Galaxy S4 Mega (Hakkında henüz herhangi bir iddia yok, sadece aşağıdaki görselde uygulamanın dahil edileceği telefonlar arasında yer alıyor.)

media 2987

kaynak: sammobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın