Samsung, Galaxy S4’ün Kaynak Kodlarını Yayınladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un yeni nesil akıllı telefonu önümüzdeki haftadan itibaren satışa sunulacak. İlk aşamada 50’den fazla ülkede raflarda yer alacak telefonu merakla bekleyenlerin başında Android dünyasının vazgeçilmezlerinden olan geliştiriciler de yer almakta.

teknik destek

Telefonun 14 Mart’ta düzenlenen Unpacked etkinliğinden kısa bir süre sonra sammobile, telefona ait I9500XXUAMCH yazılımı ortaya çıkarmıştı. Söz konusu yazılım sayesinde telefonda yer alan zil sesleri, duvar kağıtları, S-Voice ve S-Trasnlate gibi unsurlar anında indirilebilir hale getirildi. Geliştiriciler de özellikle Galaxy S ailesi için hazırlanan ROM’lara uygulamaları anında entegre etti.

Galaxy S4 cephesinde geliştiricileri memnun eden bir gelişme daha yaşandı. Samsung telefonun 3 farklı versiyonu için de kaynak kodları resmen duyurdu. Bu sayede geliştiriciler daha hızlı ve stabil ROM’lar elde edebilecek. Galaxy S ve Note ailesinin Android dünyasının en fazla satış işlemi gerçekleştiren telefonları olduğu ön görüldüğünde, geliştiriciler açısında da telefonların kaynak kodları büyük önem arz ediyor. Eğer sizde bir geliştiriciyseniz Galaxy S4’ün kaynak kodlarına aşağıdaki kaynak linklerden ulaşabilirsiniz.

– Samsung Galaxy S4 (GT-I9500)
– Samsung Galaxy S4 (GT-I9505)
– Samsung Galaxy S4 (SGH-I337M)

Galaxy S serisi ya da Android dünyasında yer alan birçok telefon için hazırlanan özel ROM’lara göz atmak için Türkiye’nin en büyük Android platformu

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!