Samsung, Galaxy S4’ün Resmi İnceleme Videosunu Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz hafta Türkiye de dahil olmak üzere 60 ülkede satışa sunulan Galaxy S4 için reklam ve pazarlama girişimlerini sürdüren Samsung, son olarak telefonun resmi inceleme videosunu YouTube kanalıyla yayınladı. 13 dakika süren inceleme videosunda telefonda yer bulan teknik ve yazılım özelliklerin tümüne değinilirken, sadece aktarılan özelliklerle ilgili bölümü izlemek içinse video linkine tıklayarak alt bölümünde yer alan “Daha fazla göster” seçeneğinden ulaşabilirsiniz.

Andronova

Güney Koreli üretici pazarlama ve reklam bütçesini geçtiğimiz yıla nazaran arttırarak yeni nesil amiral gemisinden daha büyük başarılar elde etmek istediğini açıkça belli etti. Her ne kadar resmi kaynaklarca dile getirilmese de; Samsung, 4. Nesil Galaxy S’ten 60 milyonun üzerinde satış hedefliyor.

Kısa süre önce Apple ile sıkı bir rekabetin yaşandığı Amerika’da ülkenin en çok izlenen popüler yayınları sırasında 90 saniyelik bir video yayınlayarak hem telefonda yer alan bazı detaylara yer verilmiş hem de iPhone 5 hedef alınmıştı. Samsung aynı zamanda telefondaki kamera yeteneklerini sunmaya da devam ediyor. Son yayınlanan reklam videosunda “Eraser Shot” özelliği aktarılmış ve çekilen görsellerde istenmeyen nesnelerin silinmesi aktarılıyor.

PRYfSYg8DEk” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ve inç başına 441ppi değer sunan Super AMOLED ekran, Corning Gorilla Glass 3, 1.6GHz frekans hızında çalışan 4+4 çekirdekli Exynos 5 octa CPU, PowerVR SGX 544 GPU, Android 4.2.2, 13MP çözünürlüklü BIS CMOS sensörlü kamera, 2GB DDR3 RAM, 16/32/64 GB hafıza + microSD yuvası (64GB), 7.9 mm kalınlık ve 130 gram ağırlık telefonda öne çıkan teknik özellikler olarak sayılabilir.

W5TZQZFjEIo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın