Samsung, Galaxy S4’ün Yeni Reklamında Apple’a Göndermede Bulundu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bir süre önce Youtube kanalıyla yayınlanan videolarda amiral gemisi modelinin Sound & Shot, Group Play ve S Translator gibi yeni özelliklerini gösteren Samsung, Amerika’da 93 saniye süren uzun denebilecek bir televizyon reklamı yayınladı.

Andronova

Görüldüğü gibi bir mezuniyet partisinden eğlenceli anlar görüntülenirken aynı zamanda Galaxy S4’ün yeteneklerini sergileyen kimi karelere de yer verilmiş.  Televizyon kontrolü, telefonun ekranına dokunmadan sağlanan kontrol (Air View), çekilen bir fotoğraf ya da videonun S-Beam aracılığı ile hızlı bir şekilde aktarılması ve bir çekimde birden fazla görüntüyü kaydedebilen Drama Shot özelliği reklam filminde yer bulan detaylar oldu.

Reklam filminde dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise partide yer alan kimi kullanıcıların söz konusu özellikleri iPhone 5 telefonları ile yapamadıkları görülüyor. Malumunuz rakibi direkt hedef alan reklam filmleri her ne kadar ülkemizde engellenmiş bir durum olsa da, Amerika bu tür videoları daha önce defalarca gördük ve görmeye de devam edeceğiz.

Galaxy S III ‘te yakalanan satış rekorlarında önemli bir pazarlama başarısı gösteren Samsung, benzer bir stratejiyi yeni nesil telefonunda da sergileyecek. Güney Koreli üretici bu anlamda reklam ve pazarlama bütçesini arttırma yoluna giderken, 1.5 dakikalık uzun denilecek bir reklam filmini bile en çok izlenen programlar esnasında yayınlamak oluşturulan bütçenin ilk adımı olarak karşımıza çıkıyor. Videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

DlXp41WwpOs” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.