Samsung Galaxy S5 4G’yi Snapdragon 805 ile başlatıyor.

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Samsung Galaxy amiral gemisi için yeni bir güncelleştirme sürümünü başlattı. Samsung Galaxy S5 4G+ ve en son Qualcomm Snapdragon 805 paketini yayınlayacağını duyurdu. Singapur’da başlayacak olan Galaxy S5 4G+ G4 LTE gelişmiş hizmet olan 300Mbps ile kullanıma başlanacak en çok ve en hızlı telefon olabileceği söyleniyor.

Yeni Galaxy S5’in değişik özelliklerinin ise şu şekilde olacağı sızdırıldı. 2.5GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 805 işlemci, 5.1 Full HD Super AMOLED ekran, 2GB RAM ve LTE Cat6 gibi özelliklere sahip olacak. Belki, S5 4G+ 3GB RAM ile eşleştirilmiş bir QHD ekrana sahip özel Kore LTE-A için değişik bir sürümü olması da bekleniyor.

Bu sunulan değişikliklere ilaveten Galaxy S5’e parmak izi sensörü, su geçirmez kasa ve kalp hızı sensörü de eklenebilmesi muhtemel olarak bakılıyor. SG 688$ fiyat etiketiyle Singtel’in aracılığıyla Eylül ayında Galaxy Alfa 4G ile birlikte satışa sunulması bekleniyor.

galaxy_s5_4g+

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir