Samsung Galaxy S5 için Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İlk güncellemesi mayıs ayında dağıtılan Galaxy S5 için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Samsung 2014 yılı üst düzey akıllı telefonu için Kies ve OTA üzerinden dağıtıma sunduğu güncelleme performans gelişmeleri ve hata düzeltmeleri içeriyor. Arayüzde ya da uygulamalarda gözle görülüyor bir değişiklik fark edilmiyor.

teknik destek

XXU1ANG2 yapı numarasına sahip ve 194MB boyutunda olan güncelleme iki parça halinde kullanıcılara ulaşıyor. İlk olarak 194MB olan güncelleme hemen akabinde ise 1MB boyutunda olan güncelleme Galaxy S5 sahiplerine ulaşıyor.

Galaxy S5’in uluslararası versiyonu SM-G900F için Avrupa genelinde yayınlanan güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemiz kullanıcılarına ulaşması bekleniyor. Yeni güncelleme telefonun 4.4.2 olan Android sürümünü değiştirmiyor.

Ayarlar> Telefon Hakkında> Yazılım güncellemeleri bölümünden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

gs5-update

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!