Samsung Galaxy S5 İlk Yazılım Güncellemesini Dağıtıma

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S5 İlk Yazılım Güncellemesini Dağıtıma

Andronova

Samsung, 11 Nisan’da 125 ülkede satışa sunduğu ve ilk 25 günlük dilimde 10 milyon satış rakamına ulaşan amiral gemisi Galaxy S5 için ilk yazılım güncellemesini  Kies ve OTA üzerinden kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Galaxy S5’in uluslararası versiyonu olan SM-G900F için İngiltere’de başlayan güncelleme telefonda şu ana dek rapor edilen bazı hataları gidermekle kalmıyor bazı iyileştirmeler ve daha kararlı bir yazılım sunuyor.

Android 4.4 KitKat üzerine inşa edilen yeni yazılım; daha hızlı çalışan bir kamera, hatalardan arındırılmış galeri uygulaması, gelişmiş RAM yönetimi ve performans artışını beraberinde getiriyor. Güncellemeyle birlikte home butonunun altına konumlandırılan parmak izi sensörü artık daha doğru ve hızlı tarama yapabilmektedir. 8 Mayıs’ta henüz birkaç gün önce inşa edilen yazılımda kullanıcı arayüzünde herhangi bir değişim yer almıyor.

Galaxy S5 için dağıtılan güncellemenin ülkemiz kullanıcılara önümüzdeki günlerde (haftayı da bulabilir) ulaşması bekleniyor. Güncellemeyi beklemeden Odin aracılığıyla yüklemek için gerekli yazılımı sammobile resmi sitesinden indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 İlk Yazılım Güncellemesini Dağıtıma

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.