Samsung, Galaxy S5 Noe’yu Test Etmeye Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

yeni nesil akıllı telefon Galaxy S5’in de Neo versiyonunu tüketicilerle buluşturabilir. Galaxy Note 3 Neo’yu ülkemiz kullanıcılarıyla da buluşturan Samsung’un Galaxy S5 Neo’yu da yaz dönemine yetiştirmesini bekliyoruz.

teknik destek

Hindistan’ın ithalat ve ihracat verilerini kaydeden Zauba adlı web sitesinde ortaya çıkan bilgilerde 5 ve 7 Mart tarihlerinde Güney Kore’den Hindistan’a Samsung’un SM-G800F kod numarasına sahip yeni bir telefonunun taşındığı görülüyor. Eğer Galaxy S5’in Güney Kore versiyonun asıl kodlandığını hatırladıysanız söz konusu telefon bazı çağrışımlar yapabilir.

Samsung 11 Nisan’da satışa sunacağı Galaxy S5’i Güney Kore’de SM-G900F kod numarasıyla adlandırmış durumda. Bu benzerlikten yola çıkarak SM-G800F’in Galaxy S5 Neo olduğu tahmin ediliyor. Galaxy S5 mini iddiaları da gündeme taşınabilir ancak yine Zeuba’da ortaya çıkan ve SM-G870 adlı cihazın Galaxy S5 mini olduğu iddia ediliyor.

Dünya üzerindeki en büyük test merkezi Hindistan’da bulunan Samsung, mobil cihazları test etmek amacıyla ilk olarak Hindistan’a gönderir. Henüz test aşamasında olduğu görülen Galaxy S5 versiyonlarının önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. Galaxy S5 mini ve Neo’un yanı sıra Galaxy S5 Premium seçeneğinin de tanıtılması bekleniyor.

Galaxy S4 adı altında tüketicilere birçok seçenek sunan Samsung benzer stratejiyi Galaxy S5’te de sürdürecek gibi görünüyor.

neo6

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir