Samsung, Galaxy S5 ve Gear 2 için İlk Televizyon Reklamlarını Oscar Ödülleri Töreninde Yayınladı

Daha önce yine Amerika’da ve uluslararası üst düzey etkinliklere sponsor olarak milyonların ekran karşısında olduğu anda yeni nesil ürünlerine ilişkin reklam videoları yayınlayan Samsung, Galaxy S5 ve Gear 2 için yayınladığı reklamları da yine önemli bir etkinlik esnasında gösterime sundu.

2014 yılı içerisinde CES ve MWC etkinlikleri kapsamında teknolojinin birçok noktasında yeni nesil ürünlerinin tanıtımını gerçekleştiren Samsung, söz konusu cihazlar için yine ciddi bir pazarlama ve reklam bütçesi ayırdığını şimdiden söyleyebiliriz. Güney Koreli üretici sabah karşı düzenlenen Oscar ödüllerine damga vuran mobil üretici olurken, etkinlik esnasında Galaxy S5, Gear 2 ve yeni nesil televizyon ve tabletlerin yer aldığı ilk televizyon reklamları yayınlandı. 86. Akademi Ödülleri töreni ABD’li oyuncu ve komedyen Ellen DeGeneres’in sunuculuğunda gerçekleşirken, DeGeneres’in tören esnasında elinde zaman zaman Galaxy Note 3‘ü gördük.

Gösterime giren videolarda Galaxy S5 ve Gear 2’nin nisan ayında satışa sunulacağı belirtiliyor. Daha önce bu tarih 11 Nisan olarak netleştirilmişti. Samsung bu tarihte ayrıca MWC 2014’ün en iyi mobil cihaz ödülünü alan Gear Fit adlı fitness takip cihazı da satışa sunacak. Alt bölümden videolara göz atabilirsiniz.

ellen-oscars-640x360

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir