Samsung Galaxy S5 ve Sony Xperia Z2 Konsept Videolarından Gözünüzü Alamayacaksınız!!!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil sektörü özellikle Qualcomm’un ve Samsung’un yeni nesil işlemcilerini beklerken telefon modelleri de yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Bu konsept modelleri son kullanıcılar tarafından yapılsa da bir kesim teknoloji yazarları tarafından üreticilerin tüketicilerin nabzını tutmak için yapıkları denemeler olarak görüyor. Bu konsept videolarını izleyen çoğu kişi videoları gerçeklikten uzak olarak değerlendirse de; bu videolar dediğim gibi üreticiler tarafından yapılıyor olabilir.

teknik destek

Her geçen gün Galaxy S5 ve Sony Xperia Z2 ile ilgili bir dedikodu gündemde bomba etkisi yapmakta. Üreticileri ise bu durumdan hoşnut olup olmadıklarını bilemiyorum. Bu haberler insanları meraklandırırken bir yandan da beklentileri sürekli arttırmakta. Bunun üreticilere faydasının mı zararı mı olacağını kısa bir süre sonra göreceğimizi düşünüyorum. Lakin Samsung Galaxy S5 ve Sony Xperia Z2’nin ayak sesleri artık duyulmaya başlandı.

Her iki telefonunda Şubat ayında Barselona’da düzenlenecek Dünya Mobil Kongresinde tanıtılması beklenmekte. Bazı haberlere göre de Samsung’un fuar kargaşasında ürünün tanıtmaktan çekindiği ve fuar sonrası Londra’da yapacağı bir etkilikle tanıtacağı da gelen bilgiler arasında. Öyle yada böyle yeni nesil işlemcileri ile bu iki telefonu çok kısa bir süre içinde görebileceğiz. Özellikle Galaxy S5’in 2149 TL’ye satılan iPhone 5S’ten daha ucuz bir fiyat ile giriş yapacağını düşünüyorum.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!