Samsung Galaxy S5’te Fiyat İndirimi Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un Şubat ayında yapılan Dünya Mobil Kongresinde tanıttığı (2014’ün ilk yarısının) amiral gemisi Galaxy S5 için çok fazla şey söylendi. Genel anlamda donanım olarak oldukça dolu olan telefonun pil gücü, RAM miktarı ve malzeme kalitesi beğenilmezken napdragon 801AC versiyonlu yonga seti rakiplerinden kağıt üzerinde daha güçlkü olduğunu gösteriyordu.

teknik destek

Son kullanıcı açısından Snapdragon 801AB ve 801AC versiyonlarının farkını anlamak gerçekten imkansızdır -ki yine Dünya Mobil Kongresinde tanıtılan Sony Xperia Z2’de Snapdragon 801 hazır olmadığı için Snapdragon 800’lü telefonları test etmiş ve farkı anlayamamıştık.

Amerika’nın en büyük online satış sitelerinden ve perakendecilerinden biri olan Best Buy Galaxy S5’te 100 dolarlık bir indirim başlattığını duyurdu. Bu indirimi firma direkt Samsung’tan  mı aldı yoksa kendi içinde yaptığı bir indirim mi bunu zaman gösterecek ama Samsung’un Galaxy S5 Prime öncesi Galaxy S5’in fiyatını 500 dolar seviyelerine gerileterek yeni telefonuna yer açmak istediği konuşulurken bu indirimin oldukça strateji olduğunun altını çizelim.

FILE: Best Buy Shares Tumble After Holiday Earnings Report Best Buy Posts First Quarterly Profit In A Year

Bu indirimin OnePlus One telefonunun mobil sektörde yarattığı deprem etkisi ve Galaxy S5 satışlarının her ne kadar “çok iyi gidiyor” dense de yeterli miktarlarda olmadığından dolayı yapıldığı da gelen dedikodular arasında. Bu indirimin ülkemize yansıyıp yansımayacağını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz. Bu konuda gelişmeler oldukça bu satırlardan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: bestbuy.com

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!