Samsung Galaxy S6 Active İçin Muhteşem Dayanıklılık Testi!

Samsung'un süper dayanıklı amiral gemisi Galaxy S6 Active modeliyle yapılan muhteşem dayanıklılık testi, izleyenleri büyülüyor. Akıllı telefonların her geçen gün hayatımızda daha da fazla öneme sahip olduğu şu günlerde, sağlamlık kullanıcıların bu tekn

Samsung Galaxy S6 Active İçin Muhteşem Dayanıklılık Testi!
müşteri hizmetleri
Samsung'un süper dayanıklı amiral gemisi Galaxy S6 Active modeliyle yapılan muhteşem dayanıklılık testi, izleyenleri büyülüyor. Akıllı telefonların her geçen gün hayatımızda daha da fazla öneme sahip olduğu şu günlerde, sağlamlık kullanıcıların bu teknoloji oyuncaklarından aradığı en önemli kıstaslardan biri haline geldi. Üreticiler amiral gemilerini premium olarak metal gövdelerde üretmelerinin yanı sıra, ayrıca Samsung gibi firmalar amiral gemileri için Active serisi altında özel olarak süper sağlam modelleri de çıkarıyorlar. Bunlardan biri olan Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S6 serisinin süper dayanıklı S6 Active modeline yönelik, daha önce sizlerle paylaştığımız "Samsung’un Yüksek Korumalı Akıllı Telefonu Galaxy S6 Active Tanıtıldı" ve "Samsung Galaxy S6 Active Düşme Testi Videosu Yayınlandı" başlıklı haberlerimiz de ilginizi çekebilir. samsung galaxy s6 active goruntu2 Kısa süre önce Motorola'nın "ekranı kırılmayan akıllı telefon" sloganıyla videosunu paylaştığı Motorola Droid Turbo 2 modelinin ardından, Samsung'un S6 Active modeli için yayınladığı oldukça ilginç olan dayanıklılık testi videosunda, profesyonel buz hokeyi oyuncuları, buz hokeyi topu yerine S6 Active modeline hunharca vuruyorlar. Aşağıda sizleri izledikçe insanın içi parçalanan harika dayanıklılık testi videosuyla baş başa bırakıyoruz.

Galaxy S6 Active Dayanıklılık Testi

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Haydar Şentürk
Ali Haydar Şentürk - 4 yıl Önce

Maalesef sadece Amerika'da satışta bizi pek ilgilendirmiyor

Numan Kulaber
Numan Kulaber - 4 yıl Önce

Yazarlık başvurusu yaptım,ama hala cevap vermediniz.

Behçet Berköz
Behçet Berköz - 4 yıl Önce

Note 5 active ne zaman çıkacak bir bilginiz var mı?

TC Ersin Dönmez
TC Ersin Dönmez - 4 yıl Önce

Şu Samsung'a birşey olsa Ali Bey benzin içip intihar edecek diye korkuyorum :) o kadar güzel lanse ediyor ki Samsung'la ilgili herşeyi bayılıyorum :)

Mehmet Satar
Mehmet Satar - 4 yıl Önce

Galaxy S6 Active hoştır, ama benena. Adamlar da hokey oynuyor, kıllık yapalım diye.

17 saniye içinde reklamı geçebilirsiniz