Samsung Galaxy S6 Active İçin Muhteşem Dayanıklılık Testi!

media 12399

Samsung’un süper dayanıklı amiral gemisi Galaxy S6 Active modeliyle yapılan muhteşem dayanıklılık testi, izleyenleri büyülüyor.

Andronova

Akıllı telefonların her geçen gün hayatımızda daha da fazla öneme sahip olduğu şu günlerde, sağlamlık kullanıcıların bu teknoloji oyuncaklarından aradığı en önemli kıstaslardan biri haline geldi. Üreticiler amiral gemilerini premium olarak metal gövdelerde üretmelerinin yanı sıra, ayrıca Samsung gibi firmalar amiral gemileri için Active serisi altında özel olarak süper sağlam modelleri de çıkarıyorlar.

Bunlardan biri olan Samsung’un son amiral gemisi Galaxy S6 serisinin süper dayanıklı S6 Active modeline yönelik, daha önce sizlerle paylaştığımız “Samsung’un Yüksek Korumalı Akıllı Telefonu Galaxy S6 Active Tanıtıldı” ve “Samsung Galaxy S6 Active Düşme Testi Videosu Yayınlandı” başlıklı haberlerimiz de ilginizi çekebilir.

samsung galaxy s6 active goruntu2

Kısa süre önce Motorola’nın “ekranı kırılmayan akıllı telefon” sloganıyla videosunu paylaştığı Motorola Droid Turbo 2 modelinin ardından, Samsung’un S6 Active modeli için yayınladığı oldukça ilginç olan dayanıklılık testi videosunda, profesyonel buz hokeyi oyuncuları, buz hokeyi topu yerine S6 Active modeline hunharca vuruyorlar.

Aşağıda sizleri izledikçe insanın içi parçalanan harika dayanıklılık testi videosuyla baş başa bırakıyoruz.

Galaxy S6 Active Dayanıklılık Testi

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın