Samsung Galaxy S6 Edge 4GB RAM ile Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Üreticiler bir bir bellek miktarlarını açıklıyor ve yeni trend 4GB. Son olarak Xiaomi Mi Note Pro’nun 4GB RAM’e sahip olmasının ardından, şimdi de Samsung Galaxy S6 Edge nin bu trendi takip ederek içerisinde 4GB RAM bulunduracağına dair sağlam bilgiler geldi.

Andronova

Bilginin kaynağı Korea Investment & Securities için çalışan bir analist ve aynı kişi Galaxy S6’nın 3GB RAM’e sahip olduğunu AnTuTU performans sonuçlarında sızdırmıştı.

Son olarak oluşan görüntüyle birlikte, Galaxy S6 Edge 4GB RAM’e sahip ve her iki tarafı da kavisli 1440×2560 piksel çözünürlükte ekranla gelecek. 20MP arka ve 5MP ön yüz kemarası olan Galaxy S6 Edge’nin ve Galaxy S6’nın çıkarılamayan bataryası ve metal “çerçevesi” olacak. Her iki model de işlemci olarak Samsung’un octa-core Exynos 7420’sini kullanacak.

Mart ayında yapılacak MWC’de tanıtılacak Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerini merakla bekliyor olacağız.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın