Samsung Galaxy S6 Edge Doğrulandı, Ama Sınırlı Sayıda Üretilecek!

CES 2015 fuarı devam ederken, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’ya yönelik spekülasyonlar da artarak devam ediyor. Son olarak Galaxy S6’nın her ki tarafı da kavisli Galaxy S6 Edge modelinin de çıkacağı söylentilerinden sonra, şimdi bu haber doğrulandı ve bunun yanında Galaxy S6 Edge’nin sınırlı sayıda üretileceği bilgisi geldi.

Andronova

Samsung, Galaxy Edge ile kavisli ekran kullanan akıllı telefonlara yavaş yavaş kullanıcıları hazırlıyor. Bazı kullanıcılar sadece sağ tarafı kavisli olan bu modeli beğenmiyor bazılarıysa beğeniyor. Galaxy Edge’ye çekimser yaklaşan kullanıcıların çoğunun beğenmeme sebebi de tek tarafın kavisli olması.

Samsung bunu görmüş olsa gerek ki, yeni amiral gemisi Galaxy S6’nın farklı modellerdeki üretimine, her iki tarafı da kavisli olan Galaxy S6 Edge modelini de dahil etmiş. Bu haber Hindistan’da testi sırasında SM-G925F adı olduğu görülen Galaxy S6 Edge’nin görünmesiyle netleşti.

Ancak, bir diğer önemli konu ise, Samsung’un Galaxy S6 Edge modelini sınırlı sayıda üreteceği yönünde. Henüz kesin olmayan bu bilgi ne kadar doğru bilinmiyor ancak sınırlı sayıda Galaxy S6 Edge’nin ilk etapta test olarak sınırlı sayıda üretileceği yönündeki fikirler çoğunlukta.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.