Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Versiyonu ile Yakında Piyasada!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung ve Marvel: Piyasaya adım attıklarında ne yapmaları gerektiğinin gayet farkında olan iki şirket. Şimdi her ikisi de muhtemelen en gösterişli ve kazançlı işlerinin üstesinden gelmek üzereler.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Daha önce sizlerle paylaştığımız Samsung’tan sınırlı sayıda Avengers temalı Galaxy S6 Edge başlıklı yazımızı hatırlarsınız. Marvel’ın halihazırda vizyonda olan bilindik serisinin devamı Avengers: Age of Ultron filminin tanıtım toplantısında Samsung yönetimi Kore basınına verdiği demeçte Iron Man özel serisi Galaxy S6 Edge versiyonun yakında zamanda piyasada olacağını ifade etti.

galaxy-s6-edge-avengers-1

Samsung‘un yakında piyasaya sürmeye hazırlandığı Galaxy S6 Edge tahmin edeceğiniz üzere kırmızı renkli olacak.Fakat bu konuda bir kesinlik yok. Söylentilere bakılırsa Avengers filminin diğer karekterleri içinde bir takım planlar içerisinde olabillirler. Bu adımı atıp atmayacakları Iron Man serisinden elde edecekleri başarıya bağlı.

galaxy-s6-edge-avengers-gif-2

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Iron Man S6 Edge Mayıs ortası veya Haziran gibi piyasada olacak. Samsung pazarlama partneri Marvel ile bu alana adım atarken yakın kaynakların aktardığı bilgiye göre Samsung Audi, Under Armour, and Harley-Davidson ile de işbirliğinde de kararlı.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir