Samsung Galaxy S6 Edge Ortaya Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S6’ya yönelik bazı özelliklerin Kullanıcı Profilinde sızdırılmasının ardından, şimdi de Galaxy S6 Edge’ye yönelik özellikler sızdırılarak kavisli ekrana sahip Galaxy S6 Edge versiyonu teyit edilmiş oldu.

Andronova

Samsung’un kendi websitesinin kaynak kodlarında beliren bu bilgilere göre, Galaxy S6 Edge’nin model numarası SM-G925A olacak. Daha önce söylentileri etrafta dolaşan bu modelin, Note Edge’nin aksine, ekranın her iki tarafının da kavisli olması bekleniyor.

Gerek Galaxy S6 (SM-G920A) gerek ise Galaxy S6 Edge (SM-G925A) modelinin donanımsal özelliklerinin birbirine oldukça benzediği görülüyor. Quad HD ekran ve 64-bit işlemci kullanacağı kesinleşen yeni Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelinin işlemcisinin ise Qualcomm’un Snapdragon 810’u yerine büyük ihtimalle Samsung’un kendi işlemcisi Exynos 7420 olması bekleniyor. En azından Snapdragon 810’un ısınma problemi giderilene kadar Samsung yeni amiral gemisinde kendi işlemcisine ağırlık vereceği görüşü çoğunlukta.

Aşağıdaki resimlerde Samsung’un sitesinin kaynak kodlarındaki bilgileri görebilirsiniz:

sm-g925a

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.