Samsung, Galaxy S6 Edge Plus Markasını Tescilledi!

media 13008

Samsung, geçen senelerde olduğu gibi, bu yıl da amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin farklı modellerini bir bir sunuyor.

teknik destek

İlk olarak Galaxy S6 Active ve Galaxy S6 Mini modeline yönelik bilgiler gelirken, Samsung şimdi de Galaxy S6 Edge modelinin daha büyük bir sürümü olacağı tahmin edilen Galaxy S6 Edge+ isminin patentini aldı.

Amerakian Patent Ofisi USPTO‘da kaydettirilen S6 EDGE+ patenti, Samsung’un amiral gemisinin varyasyonlarına bir yenisinin daha ekleneceğine işaret ediyor.

s6-edge-plus

Kaynaklar, Galaxy S6 Edge+ modelinin 5.7 inç boyutunda her iki tarafı da kavisli Super AMOLED ekrana ve altı çekirdekli Snapdragon 808 işlemciyle 3GB RAM‘e sahip olacağını söylüyor.

Peki, Samsung‘un amiral gemisinin bu kadar çok farklı varyasyonu piyasaya sürmesi doğru bir adım mı? Bu konudaki fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın