Samsung Galaxy S6 Edge ve Apple iPhone 6 Düşme Testi

media 13453

Bu yılın en güçlü akıllı telefonlarından ve bu sebeple de en popüler olan Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin tanıtılmasının ardından herkesin merakla beklediği dayanıklılık, düşme gibi testler ardı ardına yayınlanmaya başlıyor.

teknik destek

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 Edge ve HTC One M9‘un düşme testini ve hatta S6 Edge ile ceviz kırma videosunu izledikten sonra, şimdi de Galaxy S6 Edge ve Apple iPhone 6‘nın düşme testi yayınlandı.

Her iki cihazın da aynı şekilde yere atıldığı testte, iPhone 6’nın ve Galaxy S6 Edge’nin çerçeve kısmından yere atılması sonrasında, sadece ufak çiziklerle oluşuyor ve her iki cihaza da bir şey olmuyor. Sonra yapılan testte ise her iki cihaz da ekranı üzerine yere düşürülüyor. Sonucu aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

DpsyGweP5so” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın