Samsung Galaxy S6 Edge ve iPhone 6: Uygulama Hız Testi [Video Karşılaştırma]

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Bu yılın en çok merak edilen akıllı telefonu Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin tanıtılmasının ardından, en büyük rakibi Apple iPhone 6 ile karşılaştırmalar hızla devam ediyor. Daha önce sizlere işlemci karşılaştırmasını paylaşmıştık.

Sponsorlu reklam

Şimdiki karşılaştırmada, Samsung’un her iki tarafı da kavisli ekrana sahip yeni amiral gemisi Galaxy S6 Edge ile Apple’ın geçtiğimiz seneki amiral gemisi iPhone 6’nının uygulama açılış hızını canlı olarak gösteren video karşılaştırmasını paylaşıyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Video’da, 3GB DDR4 RAM’e ve Exynos 7420 işlemciye sahip Galaxy S6 Edge’ye karşı, Apple’ın yine Samsung tarafından üretilen A8 işlemcisi ve 1GB RAM’e sahip iPhone 6 yer alıyor.

Sponsorlu reklam

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’de kullanılan Samsung’un yeni UFS 2.0 bellek teknolojisinin, iPhone 6 ile karşılaştırmada nasıl sonuçlar aldığını videoda izleyebilirsiniz. Sizce hangisi daha hızlı? Yorumlarda bizimle fikrinizi paylaşmayı unutmayın.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir