Samsung Galaxy S6 Edge Yere “Atılma” Testinde Şok Edici Sonuç!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz gün sizlerle paylaştığımız HTC One M9’un düşme testinin ardından, en büyük rakibi olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 Edge‘nin düşme testi Youtube’da bir bayan tarafından paylaşıldı.

Andronova

Samsung, bu yılki amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin her ikisin camında Gorilla Glass 4’ü kullandı. Düşme testinde bunun ne kadar fayda sağlayacağı oldukça merak konusuydu. Aslında buna pek düşme testi denilemez, çünkü videoyu paylaşan bayan, Galaxy S6 Edge’den intikam alırcasına onu hızla yere atıyor.

Paylaşılan videonun kalitesi çok iyi olmasa da, yere atılma sonrasında ekranın ve dokunmatiğin normal çalıştığı görülüyor. Videoyu defalarca izledikten sonra çok net olmasa da, atılma sonrası Galaxy S6 Edge’nin ekranı kırılmamış gibi duruyor.  Aşağıdaki videoyu izleyip bir de siz yorum yapın.

_r5BFHDnCTs” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın