Samsung Galaxy S6 Edge'nin Yeni Düşme Testi Yayınlandı!

Samsung Galaxy S6 Edge'nin Yeni Düşme Testi Yayınlandı!
müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S6 Edge'yi hunharca yere atan ablanın ardından Galaxy S6 Edge ile ceviz kırma videosunu sizlerle paylaşmıştık. Test sonuçları oldukça etkiliydi. Şimdi ise daha önce HTC One M9 düşme testi videosunu yayınlayan kişi tarafından Samsung Galaxy S6 Edge düşme testi videosu yayınlandı. Sonuç oldukça ilginç. Akıllı telefonlar artık çok daha güçlü. Bir çok evdeki masaüstü bilgisayarlardan dahi daha hızlı hale gelen bu cebimizdeki akıllı cihazların tek sorunu yere düştüklerinde tuz buz olan ekranları. Üreticiler her geçen yıl bu alanda adımlar atsa da, hala buna kesin bir çözüm bulunmuş değil. TechRax isimli Yutube kullanıcısının paylaştığı Samsung Galaxy S6 Edge düşme testi videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. QozCc2wX85U" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 6 yıl Önce

Samsung şu an iki şeyle övünüyor. Birincisi en dayanıklı benim telefonum diyor. İkincisi En hızlı işlemci bende diyor. Peki nerede micro sd cart ? millete yüksek kapasiteli modelleri fahiş fiyatamı satmaya çalışacak? Nerede Fm radyo? Yakında itunes gibi birşey çıkarıp başımıza şarkı başına para mı talep edecek? Dünkü yorumumda dediğim gibi kriz veya afet durumunda çalışabilecek tek özellik olan fm radyodan haberleri takip etmek yerine müzik dinlersiniz artık. Ve nerede sökülebilir pil? Telefon bloklandığında yada kitlendiğinde 2 gün şarjının bitmesini beklersiniz artık. Home tuşuda durumu kurtarmayabilir çok kez şahit oldum pil sökerek düzelttik. yada 80-90 liraya pil alıp kendimiz takabilecekken , 200 lira servise ödemek zorunda kalıcaz. Ama Samsung sanki millet telefonuyla ceviz kıracakmış gibi saçma sapan reklamlar yapıyor. 2500 liraya aldığım telefona 100 lira daha verir kasko yaptırırım sonrada istersem 5. kattan atarım. O yüzden bu numaraları yemezler Samsung... iphone taklitçiliğini bırak ve özüne dön. Yoksa sonun Nokia gibi olacak.

M.Keskinoğlu
M.Keskinoğlu - 6 yıl Önce

Yakında telefonların heryeri camdan oluşacak millet hala drop teste takmış durumda :D Hangi telefonu düşürürsen düşür hangi açı ile yere düşeceğini bilemezsin. Telefon düşerse gitmiş gibi düşüneceksin. Böyle şeylere bakarak telefon alan var mı acaba?

cherkesomer
cherkesomer - 6 yıl Önce

nooldu kırılmıyordu Allah Allah.... önceki videoları samsung kendi çekmiştir kesin yineeee..!

Atakan Yörük
Atakan Yörük - 6 yıl Önce

Bu videodan Anlaşılacağı üzere Kadının yaptığı videoda var bişey demek istiyorum.