Samsung Galaxy S6 Geliyor! Yanında Galaxy S6 Edge

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S6 Geliyor! Yanında Galaxy S6 Edge Modeli de Olacak!

Andronova

Kasım ayıyla birlikte Samsung’un üst seviye amiral gemisi cihazlarına yönelik haberler ardı arkasını kesmiyor. Kod adı Project Zero (Proje Sıfır) olan cihaz, sonraki büyük/önemli şey olarak haberlerde boy gösteriyor.

Samsung Galaxy S6 Geliyor! Yanında Galaxy S6 Edge

Şimdi, Pazartesi günü sammobile’in bildirdiği habere göre, Samsung’un gelecek planlarına yönelik daha net bilgiler elde ediyoruz. Habere göre, yeni amiral gemisi olacak Galaxy S serisinden Galaxy S6 açıklanacak. Bundan fazla bilgiyi şimdilik paylaşmayan kaynak, Galaxy S6’nın yüksek donanım özelliklerinin yanı sıra, tamamen yeni bir estetik tasarımla geleceğini söylüyor.

Tabi hepsi bu değil. Samsung 2015 yılı içerisinde satışını yapacağı Galaxy S6’nın ayrıca birde Galaxy S6 Edge modelini sunacak. Sammobile’ın söylediğine göre, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note Edge gibi bir ekrana sahip olacak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.