Samsung, Galaxy S6 İçin Aralarında Kavisli Ekranın da Bulunduğu Birden Çok Prototipi Test Ediyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung yeni nesil amiral gemisi Galaxy S6’yı bÜyük ihtimalle 2015’in ilk yada ikinci çeyreğinde duyurak. “Project Zero” Proje Sıfır kodadıyla hazırlanan Galaxy S6’nın, sıfırdan tasarlanıp metal gövdeye sahip olacağı görüşü kuvetli. Reddit moderatörünün de onayladığı, bir Samsung çalışanının verdiği bilgiye göre Samsung, Galaxy S6 için proje ismine (project zero) uygun şekilde sıfırdan tasarlandığını söyledi.

Andronova

Samsung, yeni amiral gemisi için birden çok prototipi test ediyor. Reddit’te paylaşılan bilgiye göre, Galaxy S6 için test edilen prototipler arasında Galaxy Note Edge’deki gibi tek kavisli ekran ve ayrıca her iki tarafı kavisli ekran seçeneği de bulunuyormuş. Bilgiyi veren Samsung çalışanı, Galaxy S6 Edge seçeneğinin yanı sıra normal ekran seçeneklerinin de olduğunu söylüyor.

Galaxy S6’nın Snapdragon 810 SoC veya Exynos 7 Octa işlemciye sahip olacağı düşünülüyor. Görünüşe göre Samsung, yaşadığı finansal sorunlara istinaden, yeni amiral gemisinde kullanıcılardan aldığı tepkileri dikkate alıp Galaxy S6’da değişim planlıyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.