Samsung, Galaxy S6 İçin iPhone’a Dokunduran Yeni Reklamını Yayınladı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Android akıllı telefon üreticilerinden ve bu pazarın lideri konumunda olan Samsung, bu sektördeki en büyük rakibi Apple ile reklamlarda kapışmaya devam ediyor.

Teknoloji destek

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S6‘nın kablosuz şarj özelliğini öne çıkaran ve yine Apple’ın iPhone‘una dokunduran yeni reklamını yayınladı.

Her iki firmanın aralarındaki ezeli rekabeti ürün reklamlarında yansıtması ortaya oldukça ilginç ve bir o kadar da eğlenceli videolar çıkarıyor. Apple‘ın da zaman zaman bu tarz videolarla Samsung‘a cevap verdiği görülürken, ülkemizdeki firmaların bu tarz reklamlar yapsa neler yaşanırdı sorusu akıllara gelmeden olmuyor.

Aşağıda, Samsung‘un Galaxy S6 modelinin kablosuz hızlı şarj özelliği için hazırladığı yeni reklam videosunu izleyebilirsiniz.

kvDOosa8PEo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir