Samsung Galaxy S6 İçin Yeni Reklam Filmi Yayınlandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Onunla tanışmaya artık bir elin parmakları kadar kalan süre kaldı ve neredeyse her gün bir başka haberle kendini daha da belli ediyor. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’yı bekleyen büyük bir kitle için bu haber daha da heyecanları arttırırken, Samsung daha önce yayınladığı iki kısa reklam filminin ardından şimdi bir yenisini daha yayınladı.

Teknoloji destek

Samsung birinci kısa reklam filminde yeni Galaxy S6’nın kamerasına dikkatleri çekmiş, ikinci reklam filminde ise Galaxy S6’nın performans gücüne odaklanmıştı. Samsung tarafından yeni yayınlanan üçüncü kısa tanıtım filminde ise Galaxy S6’nın metal gövdesi anlatılıyor.

Samsung’un resmi twitter hesabında paylaşılan aşağıdaki Galaxy S6 için hazırlanan üçüncü kısa tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

Teknoloji destek
ETİKET:
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir