Samsung Galaxy S6 KNOX’un Tanıtım Videosunda Göründü!

Samsung’un önümüzdeki günlerde başlayacak CES 2015’te göstereceği Galaxy S6’ya yönelik önemli bir gelişme daha yaşandı. Samsung’un My KNOX uygulamasının Play Store sayfasına eklenen ve kurulumunu anlatan videoda Galaxy S6 göründü.

Andronova

Görünen cihazın Samsung’un yeni amiral gemisi olup olmadığı henüz kesin bir bilgiyle teyit edilmedi. Ancak videodaki cihaz yarı metal gövdeye sahip ve Samsung’un önceki modellerinden biri değil. Son günlerde Galaxy S6’ya yönelik sızdırılan bilgilerde de yarı metal gövdeye sahip olacağı ağırlıktaydı.

Samsung’un yeni Galaxy S6’sı bu mu kesin söylemeyiz, ancak bunun yanında Galaxy S6’nın kavisli ekrana sahip Edge modelinin de tanıtılacağı sağlam kaynaklardan gelen bilgiler arasında.

Ortam kızışıyor. Firmaların rakiplerine karşı kozlarını ortaya koymalarına günler kaldı. Aşağıdaki videoda Galaxy S6’nın görüntüsünü siz de izleyebilirsiniz.

kAl7FAX_-78″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.