Samsung, Galaxy S6 Sahiplerine 22 Kaliteli Uygulama Hediye Edecek!

media 13620

Samsung’un son amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin tanıtılmasından sonra, hakkında performans testlerinin, karşılaştırmaların yapıldığı bir çok haberler yayınlandı. Çoğu kullanıcının, bu sefer olmuş değiği yeni Galaxy S6 serisine yönelik Samsung’tan bir de hediye geliyor. Samsung, tüm Galaxy S6 sahipleri için 22 adet kaliteli uygulamayı ücretsiz olarak hediye edecek.

teknik destek

Samsung yeni amiral gemileri hakkın aldığı geri dönüşlerden oldukça memnun olsa gerek, her iki cihazından birini, Galaxy S6 veya Galaxy S6 Edge’yi alan kullanıcılara 22 adet premium uygulama ve servisi cihazla birlikte hediye olarak sunacak. Bu uygulamaların arasında neler mi var? Aşağıda listeyi inceleyebilirsiniz;

NYTimes, The Economist, Kindle for Samsung, Workout Trainer, Endomondo, LastPass, Keepy, Life360, Fleksy, Evernote, Pocket, Parallels Access, Hancom Office, VSCO, Magisto, Pac-Man Friends, The Hobbit: Kingdoms, Dragons of Atlantis: Heirs, Audible, Uber, Paypal ve Shazam sunulan uygulamalar arasında ve yeni S6 modellerinden birine sahip olan kullanıcılar bu uygulama ve servislere ücretsiz erişim imkanına sahip olacaklar.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın