Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S Edge'nin Avrupa Fiyatı Belli Oldu!

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S Edge'nin Avrupa Fiyatı Belli Oldu!
müşteri hizmetleri
Dün Samsung tarafından yeni amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S Edge'ye yönelik basın duyurusu davetiyelerinin yayınlanmasının ardından, S6 serisi hakkında en önemli bilgilerden biri daha sızdırıldı. Sızdırılan bilgide, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S Edge'nin Avrupa fiyat bilgileri mevcut. Almanya'lı AndroidPit tarafından yayınlanan bilgide, Galaxy S6 ve Galaxy S Edge'nin 32GB, 64GB ve 128GB'lık dahili hafıza seçeneğinin bulunacağı ve Galaxy S6'nın sırasıyla 749€, 849€ ve 949€ fiyat etiketine sahip olacağı görülüyor. Galaxy S Edge modelinin ise benzer hafıza seçenekleriyle S6'ya göre 100€ daha yüksek fiyatla 849€, 949€ ve 1,049€'dan satılacağı söyleniyor. Geçtiğimiz yıl Galaxy S5'in de Avrupa'daki başlangıç satış fiyatının 729€ olduğunu düşünürsek, Galaxy S6'nın fiyatının çok yüksek olmadığını söylemek mümkün. Tabi bu fiyat ülkemize geldiğinde 3000TL'yi geçeceği kesin olduğu için, Türkiye kullanıcıları için uygun mu onu satış sonrasındaki verilerden görebileceğiz.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
yunus emre cemil
yunus emre cemil - 6 yıl Önce

Türkiyede yaklaşık olarak 2500 tl mi olacak ? almam artık samsung satıyor ama güncelleme destek yok s5 i kullanmaya devam bozulana kadar

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

Evet haklısınız mp3 atıyoruz defalarca dinle fm radyo istiyoruz rütürk trt ye pay almasını biliyor faturalar da bir fm radyosunu mu çok gördü halkına değiştirsinler kanunu :)

Erkan
Erkan - 6 yıl Önce

Fm radyosu olmayan telefonu almam ben. Hergün işe giderken Fm radyo dinlerim ve Samsung bu özelliği amiral gemilerinden kaldırdı. internet radyosuda hem bataryam için hemde kotam için hiç iyi değil. Allah korusun doğal bir afet olsa çalışacak ve bilgi alabileceğin tek kanal Fm radyo olur.. Fm radyo candır. O yüzden Sony Xperia Z4 bekliyorum.

Teknoloji haberleri