Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S Edge’nin Avrupa Fiyatı Belli Oldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dün Samsung tarafından yeni amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S Edge’ye yönelik basın duyurusu davetiyelerinin yayınlanmasının ardından, S6 serisi hakkında en önemli bilgilerden biri daha sızdırıldı. Sızdırılan bilgide, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S Edge’nin Avrupa fiyat bilgileri mevcut.

Andronova

Almanya’lı AndroidPit tarafından yayınlanan bilgide, Galaxy S6 ve Galaxy S Edge’nin 32GB, 64GB ve 128GB’lık dahili hafıza seçeneğinin bulunacağı ve Galaxy S6’nın sırasıyla 749€, 849€ ve 949€ fiyat etiketine sahip olacağı görülüyor. Galaxy S Edge modelinin ise benzer hafıza seçenekleriyle S6’ya göre 100€ daha yüksek fiyatla 849€, 949€ ve 1,049€’dan satılacağı söyleniyor.

Geçtiğimiz yıl Galaxy S5’in de Avrupa’daki başlangıç satış fiyatının 729€ olduğunu düşünürsek, Galaxy S6’nın fiyatının çok yüksek olmadığını söylemek mümkün. Tabi bu fiyat ülkemize geldiğinde 3000TL’yi geçeceği kesin olduğu için, Türkiye kullanıcıları için uygun mu onu satış sonrasındaki verilerden görebileceğiz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.