Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S Edge’nin Kullanıcı Kitapcığı Göründü!

Her şeyin netleşeceği o güne çok az kaldığı şu günlerde, bir çok özelliğinin netleşmeye başladığı Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve kavisli ekrana sahip kardeşi Galaxy S Edge’ye ait kullanıcı kılavuzu görüntülendi.

Andronova

Galaxy S6’ya ait SM-G920X ve her iki tarafı da kavisli versiyonu Galaxy S Edge’ye ait SM-G925X model numarasına sahip kullanıcı kılavuzlarına ait görüntü Samsung Finlandiya’nın sayfasında yayınlandıktan kısa süre içerisinde fark edilerek tüm internetteki haberlerde yerini aldı.

Galaxy S5 gibi Galaxy S cihazlarının kod numarasının SM-900X olmasına istinaden yeni Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’ye ait olduğu düşünülen kullanıcı kılavuzunun başlık görüntüsü fark edildikten kısa süre içerisinde yetkililer tarafından tekrar yayından kaldırıldı.

SM-G920X-Galaxy-S6 SM-G925X-Galaxy-S6-Edge

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.