Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Android 5.1.1 Lollipop Güncellemesi Geliyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Android işletim sisteminin Lollipop sürümünün son versiyonu olan Android 5.1 daha çok cihaza gelmeye devam ediyor. Son olarak bu yılın en popüler akıllı telefonlarından Samsung’un son amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Android 5.1.1 sürümünün çok yakında geleceği haberini aldık.

Teknoloji destek

Samsung‘un bir süredir Android 5.1 güncellemesi üzerinde çalıştığını biliyorduk. Şimdi bu güncellemeye yönelik bazı detaylar, Samsung kullanıcılarını heyecanlandırdı.

T-Mobile’ın Galaxy S6 Edge için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini OTA ile bugün dağıtmaya başlamasının ardından tüm Dünya genelinde güncellemenin yayınlanmasına çok az kaldığı görülüyor.

galaxy-s6-android-5-1-1

Güncellemeyle gelecek ilgi çekici yeniliklerden biri de “Misarif modu” olacak. Misafir modu sayesinde, telefonunuzu başkasına verdiğinizde istemediğiniz uygulama ve özellikleri gizleyebileceksiniz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir