Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Metal Gövdeli Olmayacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Bu yılın en çok merak edilen telefonlarından Samsung Galaxy S6’ya yönelik bir çok söylenti çıktı. Bunlardan en ilginci Galaxy S6’nın bir de her iki tarafı da kavisli Galaxy S6 Edge modelinin çıkacağıydı, ancak şimdi çok daha ilginci ve üzücü bir söylenti daha var. Söylenene göre Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin full metal gövde yerine, sadece alüminyum çerçevesi olacak.

Andronova

Hayal kırıklığı.. Samsung, yeni amiral gemisinde Galaxy Note 4’teki gibi sıkıştırılmış sandviç stilinde çerçeve ve Nexus 4’teki gibi cam arka yüz planlıyor. Bu aynı zamanda çıkarılamayan batarya anlamına geliyor!

Günümüzde Sony Xperia gibi full metal gövdeli akıllı telefonlar premium yani lüks olarak görülüyor. Samsung bu konuda kendini doğru yoldaymış gibi görüyor ve yenilik için acele etmiyor. Ancak, Galaxy S6’nın neden full metal gövdeyle gelmeyeceği konusuna bir cevap istiyorsanız, Samsung ürün gruplarında farklılık oluşturmak istiyor.

Umarız Galaxy S6’nın tasarımı Galaxy A serisi gibi yenilikçi ve güzel olur ve Samsung’un amiral gemisinde de başarılı bir değişim gerçekleşir.

Her halükarda Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’yı büyük bir kitle bekliyor ve Mart ayında Barselona’da yapılacak olan Mobil Dünya Kongresinde duyurulacak. Bakalım kullanıcıların nihai tepkisi ne yönde olacak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.