Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin Ön Siparişleri Başlıyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

MWC 2015’te tanıtıldıktan sonra büyük yankı oluşturan ve bu yılın en güçlü akıllı telefonlarından olan Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve her iki tarafı da kavisli ekrana sahip modeli Galaxy S6 Edge’ye yönelik inceleme, karşılaştırma haberlerinden sonra, nihayet o gün yaklaşıyor. Samsung, yeni amiral gemilerinin ön siparişini 1 Nisan’dan itibaren başlatıyor.

Teknoloji destek

Sakın 1 Nisan olduğu için bunu şaka sanmayın. Samsung, daha önce 10 Nisan’da tüm marketlerde satışının başlayacağını söylediği Galaxy S6 serisi için 10 gün önceden ön siparişleri açıyor. Şimdilik bunu yabancı kaynaklardan edindiğimiz bilgiler ışığında öğrendiğimiz için, ABD’de ki büyük operatörlerden Verizon’un yapacağını söyleyebiliriz. Ancak Türkiye’de Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin ilk olarak hangi operatör veya operatörler aracılığıyla ön siparişe sunulacak ve satışının yapılacağı bilgisi henüz yok.

Ama Samsung’un “10 Nisan’da tüm Dünya’daki marketlerde” cümlesinden anladığımız üzere, Nisan’ın başında Türkiye’de de ön siparişinin açılacağını söyleyebiliriz. En çok merak edilen şey ise yeni Galaxy S6’nın Türkiye fiyatı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir