Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge İçin Resmi Tanıtım Videosunu Yayınladı!

media 13617

Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’ye yönelik bu zamana kadar bir çok görüntü ve şahıslar tarafından yapılmış videoları gördük. Detaylı inceleme ve karşılaştırma yazılarından sonra da, şimdi Samsung, Galaxy S6 serisi için kendi hazırladığı elde inceleme videosunu yayınladı.

Andronova

Samsung yayınladığı videoda, bu yıla damga vuran yeni amiral gemilerinin, her model için ayrı ayrı önemli olan noktalarına değinerek, kullanıcıların her iki modeli de daha iyi anlayabilmeleri ve karar verebilmelerine yardımcı olmaya çalışmış.

Daha önce sizler için hazırladığımız Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge arasındaki 6 fark konulu yazımızda, yeni S6 serisinin birbirinden farklılıklarını sizlere göstermiştik. Dilerseniz şimdi Samsung’un Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için kendi hazırladığı videoyu aşağıda izleyelim.

LgeU-GjHMOk” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın