Samsung Galaxy S6’ın Kesin Tanıtım Tarihi Açıklandı ve Yeni Bilgiler!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un üst düzey yöneticileri tarafından Kore medyasında yapılan açıklamada, firmanın bir sonraki amiral gemisi Galaxy S6’nın Barselona’daki MWC’de 2 Mart’ta duyurulacağı bildirildi.

Andronova

Samsung birkaç prototipi hazırladı ve hangisinin resmi versiyon olacağı konusunda ise henüz karara varamadı. Ortaya çıkan birçok söylenti, konsept, full metal gövde ve prototip fikirlerinin yanında, Samsung’un hala çift kavisli Galaxy S6 Edge modeli için kesin bir karar veremediği söyleniyor.

Çoğunlukla kesin olduğu görüşü hakim olunan bir diğer bilgi ise, Samsung’un yen amiral gemisi Galaxy S6’da su geçirmezlik özelliğini kullanmayacağı bilgisi. Galaxy S5’i duyurduğunda IP67 su geçirmezlik sertifikasıyla herkesi şaşırtan Samsung, yeni modeli Galaxy S6’da bunu kullanmayacağa benziyor.

Gerek işlemci seçini, gerek kavis, gövde gibi bir çok bilgi kirliliğine karşın net olan bir şey var ki, o da Samsung’un henüz yeni amiral gemisi için net bilgi paylaşmak istemediği. Bakalım ilgi odağı olunmasını isteyen Samsung, bunca beklenti seviyesini yükseltmesine karşılık, kullanıcıları memnun edecek bir ürünle karşımıza çıkabilecek mi?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.