Samsung Galaxy S6'lara Türkiye İçin Android 5.1.1 Güncellemesi Geldi!

Samsung Galaxy S6'lara Türkiye İçin Android 5.1.1 Güncellemesi Geldi!
müşteri hizmetleri

Bir süre önce Avrupa ülkelerinde kullanıma sunulan Android 5.1.1 güncellemesi, Türkiye'deki kullanıcılar tarafından da merakla bekleniyordu. Samsung'un amiral gemi modelleri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için beklenen Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi nihayet Türkiye'de dağıtıma sunuldu. Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge için Android 5.1.1 güncellemesi OTA yoluyla kullanıcılara ulaştırılıyor. Güncelleme 637MB boyutunda veriliyor ve Galaxy S6'lara arayüz, batarya ömrü ve performans gibi faktörlerde çeşitli iyileştirmeler sunuluyor. Ayrıca duvar kağıdı bölümünde paralax efekti ve hızlı ayar menüsünde Sfinder ile Quick connect ayarlarının kapatılması gibi  bazı küçük arayüz değişiklikleri eklenmiş durumda. Güncelleme sonrasında cihazlarda hız, stabilite ve kararlılığın daha da arttığı ve RAM tüketiminde iyileştirmeler olduğu belirtiliyor. Batarya ömründe artış olduğu gözlemleniyor. image Sunulan OTA güncellemesi cihazların "Yazılım güncellemeleri" bölümünden kontrol edilerek indirilmektedir. Android 5.1.1 güncellemesi yükledikten sonra eski sürüme geri dönüş yapılamamaktadır.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
birol
birol - 6 yıl Önce

3 ay sonra s7 ciktiginda s6 kullanicilari guncelleme diye aglayacaklar :)

Hemid Abbasli
Hemid Abbasli - 6 yıl Önce

Meraba lg g3 android 5.1 ne zaman güncelleme gelecek biliyorsunuzmu. ???

Murat TOPAL
Murat TOPAL - 6 yıl Önce

Ay'ın 7 sinde güncelledim telefonumu batarya hala aynı belki biraz daha az gibi geldi bana kurcaladığım içinde ola bilir fakat kesinlikle batarya performansı diye bir şey yok ram kullanımı %80.
Ayrıca Raw formatı da yok o kadar büyük boyuta neyi yükledik anlamadım ben???

Kürşat Altınok
Kürşat Altınok - 6 yıl Önce

Batarya çok iyileşti gerçekten... Hatta dün bitiremedim bataryayı resmen :)

Nios Tron
Nios Tron - 6 yıl Önce

Vay anasını note 3 daha 5 almadı herkese var bize yok

dursun
dursun - 6 yıl Önce

nexuslardan aylar sonra güncelleme geldi :D ios candır.

firat
firat - 6 yıl Önce

Kurmaz olaydim! Mobil veride konum hizmetlerinin hicbirini kullanamyrum. Hava durumu yenilemiyo yer bildirimi yapilamiyo. Hard reset attim ama bise degismedi. Nasil duzelicek bilen var mi?

Ömer Topal
Ömer Topal - 6 yıl Önce

Samsung galaxy s5 için ne zaman