Samsung Galaxy S6’nın Bazı Önemli Özellikleri Doğrulandı!

Sızdırılan User Agent Profilinde Samsung Galaxy S6 bazı önemli özellikleri görüntülendi. Buna göre Samsung’un yeni amiral gemisinin model numarası SM-G920A ve ekranı ise 1440 x 2560 piksel çözünürlükte (QHD) olacak.

Andronova

User Agent Profilinde aynı zamanda yeni Galaxy S6’nın 64-bit işlemcisinin olacağı da görülüyor. Bunun yanısıra, yazılımsal navigasyon butonları profilde bulunmuyor ve bu da fiziksel butonların geri geleceği şeklinde yorumlanıyor.

Geçtiğimiz gün ortaya atılan iddiada, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’nın aşırı ısınma probleminden dolayı sadece %10’da Snapdragon 810 işlemcisini kullanacağından bahsediliyordu. Eğer bu doğruysa, Samsung geri kalan %90 oranındaki Galaxy S6’da kendi 64-bit Exynos 7420 işlemcisini kullanacak. Ancak problem giderildikten sonra Samsung, Qualcomm’un işlemcisini arttırarak Galaxy S6’larda kullanmaya devam edecek.

galaxy-s6-user-agent-profile galaxy-s6-user-agent-profile-2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.