Samsung Galaxy S6’nın Boyutlarına İlişkin Teknik Çizim Sızdırıldı! Bu da Ne?

blank

Görünüşe göre Samsung bu yıl yeni amiral gemisinin duyurulması öncesinde bilgilerin ve görüntüsünün sızdırılmasına yönelik daha zor zamanlar geçiriyor. Neredeyse her geçen gün yeni bir bilginin veya görüntünün sızdırıldığı Galaxy S6’ya yönelik son sızdırılan görüntülerde S6’nın metal kasası net bir şekilde görülüyordu.

Son olarak şimdi Samsung Galaxy S6’nın boyutlarına ait teknik çizimler sızdırıldı. Sızdırılan görüntüler, bir önceki metal kasa görüntüleriyle benzer görünüme sahip ki bu metal kasa görüntülerini de onaylar nitelikte.

Görüntülere göre Galaxy S6’nın 6.91mm inceliğiyle iPhone 6 ile aynı inceliğe sahip. 143.30mm yükseklik ve 70.81mm genişliğe sahip Galaxy S6’nın görüntüsü sizce de Apple’ın son amiral gemisi iPhone 6’ya benzemiyor mu?

Samsung’un “Project Zero” yani Sıfır Projesi adı altında sıfırdan tasarlayacağı söylenen ürün gerçekten de iPhone 6 benzeri bir klondan mı ibaret? Yada başka değişle, Samsung on binlerce personeli ve milyarlarca dolarlık telefon satış gücüyle, tam bir yıl sürede tasarladığı yeni ürününde anca bunu mu ortaya çıkarabiliyor? Gelin buna siz okurlarımız karar verin.

samsung-galaxy-s6-dimensions-schematic-drawing-leak

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!