Samsung Galaxy S6’nın Çalışır Görüntüleri Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Şubat-Mart arası duyurulması beklenen ve 2015’in en önemli üst seviye akıllı telefonlarından olacak Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’ya yönelik haberler devam ederken, son olarak Galaxy S6’nın çalışır görüntüleri yayınlandı.

Andronova

İranlı blog Toranji’nin yayınladığı görüntüler daha önce sızdırılanlarla benzerlik gösteriyor. Duvar kağıdının Samsung stilinde olduğu, Android 5.0 Lollipop stilinde bildirimler, Samsung tasarımlı home tuşuyla Samsung’un tipik “note” serisini andıran görüntüdeki iddialar henüz onaylanmadı.

Görüntülerde ayrıca m etal kasa tasarımı bigi birkaç önemli yeniliği de fark edebilirsiniz. Eğer doğruysa Samsung, Galaxy S6 için sıfırdan bir proje yapmış olacak ki buna pek ihtimal verilmiyor.

galaxy-s6-goruntu

Sizlerle Galaxy S6’ya yönelik bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak unutmayın ki resmi bir açıklama gelene kadar sızdırılan tüm bilgiler bir iddiadan ibarettir ve gerçek olup olmadığı konusu kesin değildir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.