Samsung Galaxy S6'nın Daha da Belirginleştiği 4'üncü Kısa Tanıtım Filmi Yayınlandı!

Samsung Galaxy S6'nın Daha da Belirginleştiği 4'üncü Kısa Tanıtım Filmi Yayınlandı!
müşteri hizmetleri
Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S6'yan yönelik daha önce yayınlanan üç kısa tanıtım filminden sonra, şimdi de 4'üncü tanıtım filmi Samsung'un youtube kanalında yayınlandı. Samsung, Galaxy S6'nın, her yeni kısa tanıtım filminde bir başka özelliğine değinerek adım adım ortaya çıkmasını istiyor. İlk tanıtım filminde kamera, sonrakinde performans, diğerinde ise metal gövde ve cam kaplamaya değinen Samsung, son filminde Galaxy S6'yı daha da belirgin bir şekilde göstererek, "Tomorrow, metals will flow" yani "yarın, metal akacak" sözleriyle başlayan videosunda yine metale değiniyor. Galaxy S6'nın metal gövdesinin güzelliği ve bunun cihaza kattığı güce ve genel olarak Galaxy S6'nın tasarımının çok güzel olduğuna yönelik, S6'nın kendisinin görüntülerinin yer aldığı bu son kısa tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. NMaeJ6hOtCY" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
keke
keke - 6 yıl Önce

alt tarafı bi telefon ya.. sanki düşünce gücüyle çalışan protez kol geliştirdiniz..

Yunus Emre Atalay
Yunus Emre Atalay - 6 yıl Önce

S serisini samsung bozdu note serisi en iyisi

cheshim
cheshim - 6 yıl Önce

Android seruveninde HTC nin yukselisine bir sure tanik olduk. Sonra bu yukselis durdu ve yerine Samsung gecti ve son 4 senedir Samsung Android tabanli telefonlar arasinda citasi en yuksek olan oyuncuydu... Bunun sebebi olarak guncelleme desteginin uzun sureli ve hizli olmasi gosterilebilir. Ancak bir cok insanin taleb ettigi metal kasa gibi dizayn ve saglamliga etki eden ozellikler tuketicileri tatmin etmiyordu. Yine de guncelleme anlayisi tercih edilebilir bir yon oldugundan Samsung en cok kazanan telefon ureticilerinden biri lmaya devam etti.
Fakat son zamanlarda guncelleme gecikmeleri, touchwiz arayuzunde kapsamli bir performans degisikligini olmayisi ve tuketicinin taleb ettigi kaliteli metal kasalarin gelmeme durumu olunca musteri kaybetmeye basladilar.

Eger S6 ile birlikte tuketicilerin bu isteklerine yanit verirlerse liderligi kimseye kaptirmayacaklardir. Aksi olursa samsungun cokusune sahit olabilirsiniz..

Erhan Dag
Erhan Dag - 6 yıl Önce

1 ay sonra fiyatta acayip oynama olur bence abartiklari kadar olmayanlilir

Serhat
Serhat - 6 yıl Önce

Sağlam ambiyans yapmışlar baya merak ediyorum nasıl bir cihaz olucağını samsungtan vaz geçmiş biri olarak hayırlısı olsun