Samsung Galaxy S6’nın Daha da Belirginleştiği 4’üncü Kısa Tanıtım Filmi Yayınlandı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S6’yan yönelik daha önce yayınlanan üç kısa tanıtım filminden sonra, şimdi de 4’üncü tanıtım filmi Samsung’un youtube kanalında yayınlandı.

Sponsorlu reklam

Samsung, Galaxy S6’nın, her yeni kısa tanıtım filminde bir başka özelliğine değinerek adım adım ortaya çıkmasını istiyor. İlk tanıtım filminde kamera, sonrakinde performans, diğerinde ise metal gövde ve cam kaplamaya değinen Samsung, son filminde Galaxy S6’yı daha da belirgin bir şekilde göstererek, “Tomorrow, metals will flow” yani “yarın, metal akacak” sözleriyle başlayan videosunda yine metale değiniyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy S6’nın metal gövdesinin güzelliği ve bunun cihaza kattığı güce ve genel olarak Galaxy S6’nın tasarımının çok güzel olduğuna yönelik, S6’nın kendisinin görüntülerinin yer aldığı bu son kısa tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak