Samsung Galaxy S6’nın Gerçek Görüntüsü Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ve nihayet ardı arkası kesilmeyen sızıntı görüntüler ve bilgilerin ardından, Samsung’un 3 gün sonra tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin gerçek görüntüleri “sızdırıldı”.

Andronova

Sadece sayılı günlerin kaldığı Mobil Dünya Kongresinin en çok beklenen cihazı olan S6’nın bu görüntülerinden sonra, artık bir çok şey kesinleşmiş oldu. İlk önce XDa forumundaki bir kullanıcı tarafından sızdırılan hava kabarcıklı naylon içerisindeki görüntülerden sonra, şimdi de Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin çok net olarak gözüken gerçek görüntüleri sızdırıldı.

İlk defa bu kadar net görüntülenen Samsung’un yeni amiral gemisinin, her iki modelinin de birbirine çok benzediği, sadece S6 Edge modelinin kavisli ekranıyla birbirinden farkı olduğu görülüyor. Gelin isterseniz hiç lafı uzatmadan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin görüntülerine bakalım.

galaxy-s6-3 galaxy-s6-2 galaxy-s6-1 galaxy-s6-5 galaxy-s6-4

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.