Samsung Galaxy S6'nın İçini Dışına Çıkardılar [Video]

Samsung Galaxy S6'nın İçini Dışına Çıkardılar [Video]
müşteri hizmetleri

Milyonların satın almak için sabırsızlıkla beklediği Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6'nın ülkemizde de ön siparişlerine başlandı. Tamamen yenilenmiş tasarımı ve metal gövdesiyle premium cihaz olan Galaxy S6'nın tabiri caizse içi dışına çıkarıldı. Samsung'un kendi yongası Exynos 7420'den gücünü alan Galaxy S6, LPDDR4 RAM ve ultra hızlı eMMC 5.1 bellek hafızasıyla tam bir hız canavarı. Diğer yandan, Samsung yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'de bataryayı cihaza gömülü koyarak herkesin çıkarmamasını istemiş. Aşağıdaki videoda, Galaxy S6'nın içini, parçalarını tek tek sökerek nasıl parçalaya bileceğinizi detaylı bir şekilde izleyebilir ve "bataryayı ben çıkarırım" diyenlerdenseniz, bataryayı çıkarmanın ne kadar zor olduğunu görebilirsiniz. Görünüşe göre Samsung, cihazın içini sadece yetkili servislerin açmasını istiyor. _rXLJ2uJWnw" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

Bugün s6 ve s6 edge yi inceleme fırsatı buldum s6 biraz edge ye göre hem kalın hem ağır edge ye birde şefaf kılıf takmışlar çok iyi bir görüntüsü vardı media markta 5.0.2 sürümlüydü bayağıda hızlıydılar.fiyatlandırma yapmamışlar note 4 bende slışkanlık yapmış olacak ki s6 lar oyuncak gibi geldi

hasan
hasan - 6 yıl Önce

çok sıkıntılı. toplansada telefon eskisi gibi olmaz bence. böyle bir alete de 2500 veya 2999 tl vermek saçma. bi arıza yapsın telefon gitti.

cherkesomer
cherkesomer - 6 yıl Önce

almayı düşünenler 1ay beklesin kullanıcı yorumlarına baksın.. birçok parça-flex çok hassas durumda gözüküyor imalattan kaynaklı sıkıntılar olmaz inşaAllah.. ben almayı düşünmesemde alacak arkadaşlar madur olmaz umarım.

Mustafa
Mustafa - 6 yıl Önce

İşte serviste ilk 10 deneme telefonununu pert ettikten sonra toplamayı öğrenir. Siz siz olun S6'nızı ilk servise gönderenlerden olmayın :)

dogan
dogan - 6 yıl Önce

Belliki servisin artik ilgilenmesini istenmis samsung ama bunu servis sokerse geri toparlayamaz be :)

yeşil
yeşil - 6 yıl Önce

toplayabilirse bunu helal olsun inş. vida arttırmaz


Teknoloji haberleri