Samsung Galaxy S6’nın İçini Dışına Çıkardılar [Video]

media 13524

Milyonların satın almak için sabırsızlıkla beklediği Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6‘nın ülkemizde de ön siparişlerine başlandı. Tamamen yenilenmiş tasarımı ve metal gövdesiyle premium cihaz olan Galaxy S6‘nın tabiri caizse içi dışına çıkarıldı.

Andronova

Samsung’un kendi yongası Exynos 7420’den gücünü alan Galaxy S6, LPDDR4 RAM ve ultra hızlı eMMC 5.1 bellek hafızasıyla tam bir hız canavarı. Diğer yandan, Samsung yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘de bataryayı cihaza gömülü koyarak herkesin çıkarmamasını istemiş. Aşağıdaki videoda, Galaxy S6’nın içini, parçalarını tek tek sökerek nasıl parçalaya bileceğinizi detaylı bir şekilde izleyebilir ve “bataryayı ben çıkarırım” diyenlerdenseniz, bataryayı çıkarmanın ne kadar zor olduğunu görebilirsiniz. Görünüşe göre Samsung, cihazın içini sadece yetkili servislerin açmasını istiyor.

_rXLJ2uJWnw” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın