Samsung Galaxy S6'nın Kasası Gizlice Görüntülendi! Metal'e Merhaba Deyin!

Samsung Galaxy S6'nın Kasası Gizlice Görüntülendi! Metal'e Merhaba Deyin!
müşteri hizmetleri

Kısa süre içerisinde tanıtılacak olan Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6, zaman yaklaştıkça hakkında yayınlanan dedikodu ve haberler de artıyor. En önemli haber beklentisi ise yeni Galaxy S6'nın görünüme yönelikti ve daha önce bu konuda metal kasa yerine metal çerçeve kullanılacağı haberi internette dolaşıyordu. Ancak görünüşe göre bekleyenleri sevindirecek metal kasa doğru. Bir Samsung çalışanının tuvalette gizlice çekip yayınladığı fotoğraflarda, Samsung Galaxy S6'nın metal kasası detaylı bir şekilde görüntülenmiş oldu. "Project Zero" yani Proje Sıfır adı altında sıfırdan tasarlanacağı öngörülen Galaxy S6'nın bu görüntülerle proje adına layık bir değişikliğe sahip olacağı görülüyor. Sızdırılan görüntüler bir hayli şaşırtıcı, çünkü cihazdaki kamera, kalp ritmi sensörü ve diğer tüm portların yerleşim alanları uyuşuyor ve bu tasarımsal açıdan ikna edici bir nitelik taşıyor. Genel hatları itibariyle iPhone 6'yı da andıran bir görünüme sahip olan Galaxy S6 için Samsung geçtiğimiz günlerde basın davetiyesini dağıtmıştı. Aşağıda sızdırılan resimleri inceleyebilirsiniz: Samsung-Galaxy-S6-Metal-01 Samsung-Galaxy-S6-Metal-02 Samsung-Galaxy-S6-Metal-03 Samsung-Galaxy-S6-Metal-05 Samsung-Galaxy-S6-Metal-06 Samsung-Galaxy-S6-Metal-08

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 6 yıl Önce

Trend su: önce metal diye bagirip herkesi elestireceksin. Öyle boyle degil mangalda kül neyim kalmayacak. Sonra metal kasaya gecireceksin silikonu ya da hard back case I. Sonra en kaliteli telefon çaktırmadan silikon kilifla kullanılan telefon olacak. Ya da bataryasi ayrilmayan iphone a ekmek tahtasi gibi ilave batarya takacaksin. Ama bataryasini degistirebilene de camur atmayi ihmal etmeyeceksin. Işte "plastik falan filan" deyip dudak bukeceksin.

Mehmet Balgay
Mehmet Balgay - 6 yıl Önce

Tuvalettemi uretiolar :)

Erkan
Erkan - 6 yıl Önce

Eğer resim doğruysa sökülemez pil var demektir. bu çok kötü.

erdal
erdal - 6 yıl Önce

Kesinikle bu resimler samsung s6 olamaz birkere samsung yekpare bir govde uretmez cunki samsung telefon satisi yaptigi kadar aksesuar satisida yapan bir firma bunu yapamaz ki anlastigi firmalar var tamamen sahte veya farkli bir telefon diye dusunuyorum.

cem
cem - 6 yıl Önce

o değilde bu telefon kasaları bukadar nahoş yerlerdemi üretiliyor. hiç teknolojik bir bir firmanın tuvaletine benzemiyor. sanki merdiven altı bir atölye. bana göre resimler orjinal ama kasa çin s6 sına ait. anladınız siz demek istediğimi :)

emre
emre - 6 yıl Önce

bildigin iphone samsung boyle tel cikaririmi yaaa dogru deiil

Mustafa
Mustafa - 6 yıl Önce

Böyle bir kasa olacağını sanmıyorum.

İbrahim Adıge
İbrahim Adıge - 6 yıl Önce

Apple iyi seetmis samsung u patent davasinda, baksana nur topu gibi iphone 6 cikti ortaya. Altı-üstü iphone yanlar ana tarafina çekmiş. Ama hosuma gitti tasarımı

donkarliyon
donkarliyon - 6 yıl Önce

hoşgeldin metal kasa güle güle IP sertifikaları..

Erkan Konuş
Erkan Konuş - 6 yıl Önce

Tuvalette leş arkadaş, bi su dökün oraya.

Atakan Çelik
Atakan Çelik - 6 yıl Önce

Tam da istediğim gibi olmuş

Enes Can Küçük
Enes Can Küçük - 6 yıl Önce

resim tuvaletti çekilmiş :D

emre
emre - 6 yıl Önce

Wc de resim cekilirmi arkadas ne oyle sanki kasayi wc de yapmislar bukasa cok boktan olacak kesin

Mesut Akbulut
Mesut Akbulut - 6 yıl Önce

Bune la iphone kirmasi olmus :D

FMK
FMK - 6 yıl Önce

Bence şaşırtmaca bu kadar benzetmezler telefonu


Teknoloji haberleri