Samsung Galaxy S6’nın Kasası Gizlice Görüntülendi! Metal’e Merhaba Deyin!

Andronova
1 Minimum Okuma

Kısa süre içerisinde tanıtılacak olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6, zaman yaklaştıkça hakkında yayınlanan dedikodu ve haberler de artıyor. En önemli haber beklentisi ise yeni Galaxy S6’nın görünüme yönelikti ve daha önce bu konuda metal kasa yerine metal çerçeve kullanılacağı haberi internette dolaşıyordu. Ancak görünüşe göre bekleyenleri sevindirecek metal kasa doğru.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bir Samsung çalışanının tuvalette gizlice çekip yayınladığı fotoğraflarda, Samsung Galaxy S6’nın metal kasası detaylı bir şekilde görüntülenmiş oldu. “Project Zero” yani Proje Sıfır adı altında sıfırdan tasarlanacağı öngörülen Galaxy S6’nın bu görüntülerle proje adına layık bir değişikliğe sahip olacağı görülüyor.

Sızdırılan görüntüler bir hayli şaşırtıcı, çünkü cihazdaki kamera, kalp ritmi sensörü ve diğer tüm portların yerleşim alanları uyuşuyor ve bu tasarımsal açıdan ikna edici bir nitelik taşıyor.

Genel hatları itibariyle iPhone 6’yı da andıran bir görünüme sahip olan Galaxy S6 için Samsung geçtiğimiz günlerde basın davetiyesini dağıtmıştı. Aşağıda sızdırılan resimleri inceleyebilirsiniz:

Samsung-Galaxy-S6-Metal-01 Samsung-Galaxy-S6-Metal-02 Samsung-Galaxy-S6-Metal-03 Samsung-Galaxy-S6-Metal-05 Samsung-Galaxy-S6-Metal-06 Samsung-Galaxy-S6-Metal-08

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir