Samsung Galaxy S6’nın Metal Kasasına Yönelik Yeni Resimler Sızdı!

CES 2015 geldi çattı ve Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’yı tanıtmasına saatler kala, metal gövdeye yönelik yeni görüntüler sızdırıldı.

Andronova

Parça parça kendini göstermeye devam eden Galaxy S6’ya yönelik spekülasyonlar kapalı kapıların arkasında piyasaya sunulanlardan fazlası değil. Daha önce de metal kasaya yönelik görüntüler sızdırılmıştı ve son olarak bugün KNOX’un kurulum videosunda Galaxy S6 olduğu düşünülen yeni bir cihaz görüntülendi.

Henüz kimse net olarak neyin doğru olup olmadığını bilmiyor. Ancak metal kasa her geçen gün daha da netlik kazanıyor. Sızdırılan yeni görüntülerde, arka kamera ve umarım çıkarılabilen batarya hakkında fikir yürütülebiliniyor. Eğer fotoğrafları dikkate alırsak, Galaxy S6’nın daha çok Galaxy Alpha serisine benzeyeceğini söyleyebiliriz.

galaxy-s6-metal-kasa-1 galaxy-s6-metal-kasa-2 galaxy-s6-metal-kasa-3

Geçtiğimiz günlerde Galaxy Alpha serisini artık kullanmayacağını duyuran Samsung, acaba bu kasa formatını amiral gemisi Galaxy S serisinde mi devam ettirmeyi planlıyor? Tüm bu somut olmayan fikir ve sorulara kısa süre içerisinde cevap bulacağız. Bizi takip edin.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.